Here is a great website where you can find free website templates or buy professional joomla templates online.

Concept Motorsport

 

  Nasza ekipa pojawia się na wyścigowych torach i trasach od 2006 roku.  Ideą która nam przyświeca, poza startami w wyścigach i rajdach jest bycie częścią i zachowanie historii, jaką tworzyły sportowe odmiany samochodu, który zmotoryzował Polskę – Fiata 126p. Pojawiliśmy się dotąd się za kierownicami "maluchów" w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Wyścigach Górskich, Rajdach, ale  i w Rallycrossie. Wszędzie czerpiemy radość z jazdy i rywalizacji tymi jedynymi w swoim rodzaju wyścigówkami ...i cierpliwie znosimy ich humory ;)

Kibiców i miłośników wyścigowych Fiatów 126p zapraszamy na tory i trasy , a także do odwiedzenia naszego stanowiska serwisowego w parku maszyn. Zawsze staramy się znaleźć chwilę na rozmowę z Wami, chyba że akurat walczymy ze sprzętem;)

Serdecznie dziękujemy firmom i osobom, które wspierają nasze starty !

Ekipę tworzą :

Marek Kurzętkowski, urodzony w 1982 roku, Uparty jak to zodiakalny byk. Niespełniony gitarzysta i wieczny buntownik z wyboru. Z zawodu nauczyciel, a obecnie producent klatek bezpieczeństwa.  Miłośnik historii nie tylko w motoryzacyjnym wydaniu.  Jest przyspawany do kierownicy w każdym samochodzie, do którego wsiądzie:) Zaczynał swoja przygodę ze sportem samochodowym  w 1999 roku od KJS-ów, ale na dobre starty rozpoczął w 2006 roku w wyścigach górskich. Od sezonu 2011 ściga się w wyścigach płaskich, które od zawsze były jego marzeniem, a od niedawna także w Rallycrossie. Od początku startował Fiatami 126p, których przetestował już ponad pół tuzina i pewnie przetestuje jeszcze kilka… 

 

Grzegorz Ostrowski  urodził się w 1991, a do teamu dołączył w 2010 roku. Jeszcze bardziej uparty jak to koziorożec. Młody, zawzięty, obiecujący kierowca, całkiem doświadczony pilot rajdowy, ogarnięty mechanik. Poukładany, trochę romantyk, ale w sumie twardy realista.  Kolejny w teamie kolekcjoner Fiatów 126p, choć na razie na mniejsza skalę. Zaczynał starty w 2008 roku jako pilot, a jako kierowca zadebiutował w Rajdzie Niepodległości 2011. Chociaż zarzekał się, że nie zrezygnuje z pilotażu, to szybko połknął bakcyla startów za kierownicą…. W 2013 zadebiutował w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, Obecnie na zmianę startuje i  mechanikuje  w Wyścigowych Mistrzostwach Polski i w Rallycrossie.

 

Jakub Lange - niezawodny mechanik, czasami pilot rajdowy. W sporcie samochodowym od zamierzchłych czasów;) Lubi spokój na serwisie, ale świetnie sprawdza się w najbardziej niespodziewanych akcjach  na zawodach. Kolejny były muzyk  w ekipie ( perkusista). 

 ... i ludzie, bez których pewnie nie doszli byśmy do niczego:) :

 Szymon Kowalczyk, najbardziej zapracowany człowiek w 3 mieście, miłośnik czterech kółek napędzanych na cztery kółka, z czterema kółkami na masce. Mechanika Pojazdowa Kowalczyk we własnej osobie, a poza tym dusza towarzystwa:). Dzięki Simon!

Marysia Łojek-Kurzętkowska, najfajniejsza dziewczyna w galaktyce, chociaż żona. Czasami sponsor, czasami fotograf, ostatnio operator kamery i reżyser w jednej osobie, zawsze dobry duch. Na zawodach przechodzi metamorfozę z zatroskanej małżonki przed („jedź ostrożnie”) w surowego szefa teamu po („co tak wolno?”). 

Zetes, czyli Zetes :) - Zbigniew Skutkiewicz. Gdyby nie jego pomoc na samym początku to pewnie licencja zawodnicza Marka leżała by sobie w szufladzie. Obecnie mieszkaniec słonecznej Italii :)

 

Partnerami naszego teamu są :

 

                                               

   Pirania Sport Service - Serwis samochodów  wyścigowych i rajdowych.

   www.serwisrajdowy.pl

 

 

 

      Mechanika Pojazdowa Kowalczyk   Gdańsk, ul.Dźwigowa 13 tel. 505 748 576

 

 

         

 AUTO-GUM Serwis opon i felg, serwis aut 4x4.  

 www.auto-gum.com.pl

 

 


Nasze wyścigówki:


Fiat 126p grupy A ( vel „biały”), nadwozie rocznik 1991, rok budowy 2010/2011.

Fiat 126p grupy A ( vel "zielony”), nadwozie rocznik 1987, rok budowy 2010

 

Fiat 126p grupy A ( vel "niebieski"), nadwozie rocznik 1991, rok budowy 2005/ 2014/ w kolejnej przebudowie :)

 

 

  

 

 

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla 2.5 Templates designed by InMotion Hosting Reviews